Новинка
-8%
-8%влевовправо
Сорочка чоловіча з довгим рукавом принт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-A
890 ₴
820 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 901-92-44
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з легкого преміального хлопка. Дана модель напівприталеного крою Regular Fit з достатньою свободою руху. Сорочка принт на синьому фоні з довгим рукавом, комір твердий без гудзиків із заокругленим нижнім краєм. Комір та манжети в середині оброблені синім матеріалом також має накладну кишеню що в тон зливається з сорочкою. Виріб гарно підходить під джинси так і під комтюм, легка та стильна модель добре підходить як на святкові церемонії так і на кожень день. Прасувати при температурі не вище 30 градусів. Гладити при температурі не вище 110 градусів. Допускається хімічна чистка. Розмірна сітка для даної моделі дивитись Р-3

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 44 |
| Обхват шиї | 44 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Італійський |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 84 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 3XL |
- Ціна: 820 ₴



