Новинка
-5%
-5%влевовправо
Чоловіча сорочка принт короткий рукав
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FIES-A
910 ₴
860 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 901-92-44
Олександрповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з легкого приемного на дотик бавовняного матеріалу з світлим квітковим принтом. Модель класичного крою Clasic Fit з напівприталеним силуетом що робить сорочку більш комфортною та зручною. Сорочка з короткими рукавами, комір з гудзиком також має нашивну кишеню та заокруглений нижній край. Стійка коміра всередині комбінована також має коричневий кант на рукавах та верхній пілці. Стильний та чудовий вібір на літо. Прасувати при температурі не вище 30 градусів. Не застосовувати відбілюючі засоби. Не сушити в прасувальній машині. Гладити при температурі не вище 110 градусах. Допускається хімічна обробка. Розмірна сітка для даної моделі дивитися Р-3.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | Короткий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
- Ціна: 860 ₴




