Топ
-8%
-8%влевовправо
Чоловіча сорочка з довгим рукавом, біла святкова
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: campo-b
880 ₴
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 901-92-44
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка, святкова ділова біла з довгим рукавом, без кишені, комір класичний, напівприталена. Виготовлена з якісного бавовняного матеріалу.. Розмірна сітка для даної моделі Р-3

Більше моделей чоловічих сорочок з довгим рукавом у розділі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 42 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 810 ₴




