Топ
-8%
-8%влевовправо
Сорочка чоловіча коричнева з довгим рукавом
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Merlo
890 ₴
820 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 901-92-44
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом напівприталена, коричневого кольру, з зеленими петлями та гудзиками. Має нашивну кишеню з лентою в тон петель. Комір без гудзика. Розмірна сітка для даної моделі дивитись Р-3

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 42 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 820 ₴


