Топ
-8%
-8%влевовправо
Сорочка чаловіча класична з довгим рукавом комуфляжна
- Готово до відправки
- Код: ARO
920 ₴
850 ₴
+380 (97) 901-92-44
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка з довгим рукавом класична без виточок на спині, синій комуфляж. З вишивкою на кишені. Комір з гудзиком. Розмірна сітка для даної моделі дивитись Р-3.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 108 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 850 ₴





